Liposukce neinvazivní

 

Nový způsob jak ztratit centimetry – bez diet, cvičení nebo chirurgického zákroku

Ošetření radiofrekvenčním přístrojem SPA RF

Přístroj SPA RF je moderní radiofrekvenční systém s unipolární hlavicí pro odstranění tukových vrstev, redukci celulitidy a vypnutí pokožky. Působením hlavice dochází v hloubce 15-20mm k rozpuštění tukových vazeb a následně se tyto rozpuštěné tuky odplavují vlastním lymfodrenážním systémem spolu s toxickými látkami ven z těla.

Přístroj je používán také ke tvarování problematických partií a zpevnění povolené pokožky kdekoli na těle.Slouží ke zeštíhlení partií břicha, boků, stehen, ale také menších oblastí jako jsou kolena, kotníky, paže, podbradek, tváře. Výborných výsledků je také dosahováno při vyhlazení nerovností vzniklé po chirurgických zákrocích (postliposukčních nerovností) ,po porodu nebo po rychlém úbytku hmotnosti.

Ošetření je bezbolestné, neinvazivní, bez anestezie, bez nutnosti rekonvalescence a bez jakýchkoli vedlejších účinků.

Pacienti vidí obvykle výsledky okamžitě. Díky povzbuzení metabolických procesů, podnícení absorpce a odvodnění zadržovaných tekutin a toxinů lymfatickým systémem a procesů tvorby kolagenu se tuková tkáň a celulitida redukuje a pokožka zpevňuje a vypíná ještě 14 dní až 3 týdny po ošetření. Po ošetření můžete pozorovat na kůži mírné zarudnutí, které však do 24hodin zmizí. Obecně je požadována aplikace série tří až pěti ošetření v dvoutýdenních intervalech.

Po ošetření je nutný je zvýšený pitný režim, cca 3l tekutin denně.